Fotografia ślubna Rzeszów kolorowy.com

Fotografuję aparatem Nikon D700, zawsze mam przy sobie drugi korpus na wypadek awarii. Posiadam kilka jasnych obiektywów marki Nikon (24mm f/1.4, 35mm f/1.4, 85mm f/1.4), które umożliwiają uchwycenie wspaniałych chwil nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. (Użycie lampy błyskowej mogłoby zepsuć nastrój.)
Wszystkie zdjęcia reportażu zapisuję w formacie RAW, a po obróbce są zapisywane na płycie jako pliki JPEG.
Fotografując najważniejsze momenty uroczystości używam małych kart pamięci aby w razie awarii sprzętu nie stracić całego materiału.
Poza albumem otrzymujecie dwie płyty: na pierwszej są zdjęcia z albumu oraz dodatkowe wykonane podczas uroczystości, druga zawiera ok. 15 minutowy pokaz (prezentacja zdjęć z podkładem muzycznym). Płyty mają bardzo eleganckie i niepowtarzalne okładki wykonane z Waszych zdjęć. Albumy są polskiej produkcji i cechują się świetną jakością, co sprawia, że przetrwają lata. Ma to jednak wpływ na cenę całości reportażu.
Zachęcam aby sesja plenerowa odbyła się w innym dniu, dowolnie wybranym przez Was, dzięki czemu mamy większą swobodę i dużo więcej czasu na rozstawienie dodatkowego sprzętu czy zmianę lokalizacji. Możemy zaproponować ciekawe ujęcia, co sprawi, że zdjęcia będą o wiele bardziej interesujące.
W plenerze oświetlenie nie zawsze jest idealne dlatego zabieramy ze sobą lampy błyskowe, które umiejętnie użyte potrafią podkreślić piękno lokalizacji jak i skupić uwagę na Was. Zabieram ze sobą również inne akcesoria pozwalające na wykonanie dobrych zdjęć plenerowych. Najłatwiej znaleźć mnie w wyszukiwarce wpisując słowo fotografia ślubna Rzeszów
Najczęściej fotografuję z asystentem. Daje to możliwość różnych ujęć, a także robienia zdjęć w dwóch miejscach w tym samym czasie (przygotowania u Pani Młodej i Pana Młodego). Stanowi także zabezpieczenie w razie awarii sprzętu czy ewentualnej nagłej niedyspozycji.
Podchodząc profesjonalnie do realizacji reportażu staramy się nie jeździć w dalekie podróże oraz nie jeść niczego podejrzanego dzień lub nawet dwa przed uroczystością. Dbamy o strój - w kościele zawsze mamy na sobie marynarkę i krawat, a w samochodzie zapasowe ubranie. Nasz niezbędnik zawiera wiele przydatnych podczas wesela rzeczy (plastry, nici, klej, agrafki).
Użycie wysokiej jakości sprzętu, papieru fotograficznego, profesjonalne opracowanie zdjęć, artystyczne wykonanie albumu i płyt wpływa na koszt usługi.
Cena reportażu uwzględnia także czas poświęcony na wykonanie zdjęć - 10 do 12 godzin + 3 godziny pleneru, obróbkę zdjęć oraz przygotowanie albumu, co często zajmuje kilka dni.
Istnieje możliwość dostosowania wersji reportażu do indywidualnych wymagań klienta, wyboru koloru okładki albumu i jego kartek, oraz formatu zdjęć. Zamiast albumu tradycyjnego możemy wykonać foto-książkę, możemy także przygotować dodatkowe płyty ze zdjęciami i pokazem."